KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8703209
nr 870 3209
oidentifierad konstnär, 1800-tal, 42 x 35
Kondition: slitage, skadad, färgbortfall
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:29:09
20/1 15:01:11